Протипоказання КТ

КТ (компьютерна томографія) –високоефективний та інформативний спосіб діагностіки организму.В його основі – рентгенівське випромінювання.

Томограф сконструйован таким чином, що рентгенівска трубка та безліч датчиків обертаються навколо зони діагностування, роблячи багато знімків, які передаються в компьютер, накладаючись один на одного створюють фотографію, яка використовується лікарем-рентгенологом при расшифровці дослідження.

Компьютерна томографія у всьому світі признана безпечним методом діагностіки.

Хотя рентген випромінювання, яке використовується всередині томографа знаходиться в безпечних для людини межах, не рекомендується проводити процедуру надтом часто.

Протипоказання КТ

1. Головним протипоказанням процедури КТ є вагітність, тому що не рекомендується наражати на випромінювання (навіть не великі дози) організм дитини, що формується.

2. Для КТ дослідження в деяких випадках необхідно введення контрасної речовини. В такому випадку необхідно впевнитись, що у паціента немає аллергії на йодовмісний препарат, та відсутне порушення видільної функції нирок.

Крім того, деяким обмеженням може бути надто велика вага паціента (понад 120 кг).

В деяких випадках неможливо провести КТ дослідження паціентам, які з огляду на течії хвороби чи по іншим причинам не можуть знаходитись деякий час в абсолютно абсолютно нерухомому стані (необхідно для чіткого знімку).

Суворих обмежень по проведенню процедури в певний період немає, однак лікуючий лікар повинен враховувати сумарну променевуе навантаження від дослідження.

Інших явних протипоказань та обмежень для проведення компьютерної томографії немає. Однак, перед тим як записатись на процедуру лікуючий лікар повинен уважно вивчити симптоми хворого та приняти правильне рішення – яке саме дослідження проводити. Буває паціенту в певній ситуації (наприклад, якщо мова іде про патології внутрішніх органів) краще назначити магнітно-резонансну томографію.

В медіко-діагностичному центрі «Медсервіс» Вы можете бути впевнені в якості обладнання та процедур що проводяться, компьютерной томографии. А досвідчені лікарі-рентгенологі завжди допоможуть правильно расшифрувати результати досліджень.

Записатись на компьютерну томографію Ви можете за телефонами: +38 057 725-58-63, +38 067 292-02-82.